Cennik zabiegi Reviderm

System Reviderm Skintelligence. Mikrodermabrazja Reviderm Skin Peeler New Generation działająca w połączeniu z preparatami dermokosmetycznymi wykorzystywanymi podczas profesjonalnych zabiegów oraz preparatami dermokosmetycznymi do pielęgnacji domowej.

4-KROTNY ZDOBYWCA NAGRODY BEAUTY FORUM AWARD! MIKRODERMABRAZJA ROKU WG PROFESJONALNEGO CZASOPISMA BEAUTY FORUM – JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH NA ŚWIECIE CZASOPISM KOSMETYCZNYCH

Mikrodermabrazja Reviderm Super Peel

Dzięki usunięciu wierzchnich warstw martwych komórek naszego naskórka, składniki preparatów lepiej się wchłaniają, a komórki zyskują energię i sygnał do samoregeneracji. Nasza skóra dzięki temu odzyskuje świeżość i blask, pory ulegają zmniejszeniu, a struktura skóry zdecydowanemu wygładzeniu.

Cena zabiegu 145 pln
Cena zabiegu z masażem lub z ampułką 165 pln
Cena zabiegu z ampułką i masażem 185 pln
Cena zabiegu z ampułką, masażem i algami 195 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Cell Regeneration Hydrowarstwa

Zabieg mikrodermabrazji z hydrowarstwą służy do relaksowania i stymulacji skóry wrażliwej. Za pomocą mikrodermabrazji zrogowacenia skóry są kontrolowane i intensywnie usuwane. Komórki w skórze otrzymują przez to zastrzyk energii. Następująca po tym hydrowarstwa uzupełnia zawartość wilgotności w skórze. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Skóra staje się delikatna, gładka i zaróżowiona. Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu.

Cena zabiegu 230 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Wellness Lift

Zabieg rozluźniający łączący mikrodermabrazję wraz z masażem manualnym dostarczających skórze aktywnych substancji dotleniających. Funkcje skóry zostają pobudzone, a skóra odbudowuje swoją własną warstwę ochronną. Idealne dla chłodnych pór roku. Zabieg dla skóry suchej, wrażliwej, naczyniowej, wymagającej regeneracji.

Cena zabiegu 240 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Manager Treatment

Zabieg dla osób zapracowanych, które w krótkim czasie chcą osiągnąć jak najlepsze efekty. Gra naczyń krwionośnych w skórze płytkounaczynionej normalizuje się, a słaba tkanka łączna zostaje uelastyczniona. Zabieg mający na celu odtrucie,odblokowanie oraz usunięcie złogów. Wpływa mobilizująco na słabą tkankę łączną, liftinguje a także spłyca rozszerzone pory.

Cena zabiegu 240 pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.