Stylista fryzur – Cennik usług

Dokładamy starań, by usługi świadczone przez nasz salon fryzjerski zachwycały i podkreślały urodę naszych klientów. W tym celu muszą być nie tylko dopasowane do ich wyglądu, ale także charakteru. Pracownicy naszego gabinetu z Opola to wykwalifikowani oraz doświadczeni fachowcy, którzy z włosów klienta potrafią stworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Nasi specjaliści tworzą wiele ciekawych stylizacji, podpinają włosy, czeszą w kok, przeprowadzają kuracje, farbują włosy, a także oferują strzyżenie. Jako stylista fryzur przygotowujemy włosy także na specjalne okazje np. śluby. Chcąc zapoznać się z naszymi usługami, warto obejrzeć nasz cennik umieszczony poniżej.

STRZYŻENIE DAMSKIE Z CZESANIEM 50 PLN
NAŁOŻENIE 1 KOLORU + CZESANIE 125-145 PLN
NAŁOŻENIE 1 KOLORU + STRZYŻENIE + CZESANIE 145-165 PLN
NAŁOŻENIE 2 KOLORÓW + CZESANIE 145 PLN
NAŁOŻENIE 2 KOLORÓW + STRZYŻENIE + CZESANIE 165 PLN
NAŁOŻENIE 3 KOLORÓW + CZESANIE 170 PLN
NAŁOŻENIE 3 KOLORÓW + STRZYŻENIE + CZESANIE 185 PLN
KURACJA ODŻYWCZA L’OREAL Z SAUNĄ 40 PLN
KURACJA SMART BOND /OCHRONA WŁOSÓW/ 30 PLN
CZESANIE KOKA 100 PLN
PODPIĘCIE WŁOSÓW 80 PLN
UPIĘCIE ŚLUBNE 120 PLN

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.