Manicure Pedicure

Piękne Dłonie

Willa Wrzosowa realizuje marzenia o długich, mocnych i pięknych paznokciach oferując np. manicure hybrydowy,stylizacja żelowa czy manicure japoński. Nasza kosmetyczka przywróci im równowagę, dzięki liderowi na rynku manicure  – firmie Victoria Vinn.

Długie paznokcie i piękny manicure stanowią wizytówkę kobiety, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z nami będziesz wyglądać wprost zjawiskowo i zapewnisz swoim paznokciom zdrowy wygląd, który przełoży się na prezencję całych dłoni. Poza zabiegami związanymi z pielęgnacją paznokci np. manicure hybrydowy ,stylizacja żelowa czy manicure japoński, oferujemy także inne usługi, takie jak zabieg parafinowy na dłonie, polecany szczególnie dla osób z suchą oraz spierzchniętą skórą. Wykonywanie manicure hybrydowego, stylizacji żelowej czy manicure japońskiego lub innego zabiegu pozwala zadbać o odpowiednie zmiękczenie oraz regenerację skóry. Parafina zapewnia jej także naturalną powłokę ochronną.

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia (do 3 tygodni) – 130-140 pln
Żelowanie naturalnej płytki paznokcia (powyżej 3 tygodni) – 140-150 pln
Przedłużenie żelem na szablonie – 160 pln
Naprawa paznokcia – od 15 pln
Ściągnięcie żelu – 65pln
Ściągnięcie żelu + manicure – 85 pln
Ściągnięcie hybrydy – 60 pln
Malowanie lakier – 30pln
Manicure japoński – 90pln
Manicure hybrydowy – 120 pln
Manicure bez malowania – 65 pln
Manicure z malowaniem – 85 pln
Manicure z odżywką – 70 pln
Zabieg parafinowy na dłonie – 65 pln

Piękne Stopy

W naszym gabinecie mieszczącym się w Opolu proponujemy Państwu odświeżającą i ożywiającą skórę pielęgnację stóp wykonywaną przy pomocy nowoczesnej frezarki do pedicure na sucho, z wykorzystaniem frezów lidera na rynku pielęgnacji stóp – renomowanej niemieckiej firmy IONTOCOMED. Ogromną zaletą wykonywanego zabiegu pedicure – oprócz oczywistych korzyści dla stóp – jest jego sterylność i czystość. Wykorzystywane przez nas urządzenia do pedicure wyposażone są w pochłaniacze pyłów, które pozwalają na niezwykle komfortowe przeprowadzenie zabiegu. Oferujemy państwu innowacyjną metodę medycznej pielęgnacji stóp wykorzystującą żel protetyczny UV. Płytka paznokcia u stóp często ulega uszkodzeniu, a jej regeneracja trwa długo lub czasami jest wręcz niemożliwa. Obecne osiągnięcia w kosmetyce pozwalają na zregenerowanie paznokcia za pomocą specjalnego żelu protetycznego hartowanego w świetle lamp UV. Żel jest bezkwasowy oraz zapewnia pełen komfort użytkownikom. Giętka, elastyczna konsystencja nie powoduje uczucia ucisku paznokcia po jej utwardzeniu w lampie UV.

Pedicure podstawowy (bez malowania)  – 130 pln
Pedicure + malowanie – 140pln
Pedicure + odżywka – 130pln
Pedicure + lakier hybrydowy – 155 pln
Lakier hybrydowy bez pedicure (ze skórkami, opiłowaniem) – 110 pln
Zabieg parafinowy na stopy – 70 pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.