Cennik Zabiegi Thalgo

Laissez la mer vous apprendre ce qu’est la beauté

Salon Urody Willa Wrzosowa Blemuarine Opole proponuje Państwu zabiegi wykorzystujące produkty jednej z najlepszych na rynku firm zajmujących się pozyskiwaniem kosmetyków z naturalnego bogactwa głębin morskich. Thalgo, działające nieprzerwanie od 35 lat jest jednym z najbardziej uznanych producentów kosmetyków morskich o czym świadczą liczne nagrody, m.in. tytuł BEST OF THE BEST przyznany firmie przez LES NOUVELLES ESTHETIQUES.  W Polsce doceniono kosmetyki Thalgo m.in. wielokrotnymi nagrodami HIT SALONU!

Masaż Twarzy klasyczny

Masaż twarzy klasyczny, dotleniający skórę, napinający mięśnie twarzy.

cena zabiegu: 105 pln
cena zabiegu z maseczką kremową: 120pln

Tradycyjny zabieg oczyszczania

Tradycyjny zabieg oczyszczania skóry z wykorzystaniem doskonałych produktów Thalgo.

cena zabiegu: 175-195pln
cena zabiegu z masażem: 220pln
ampułka: 30 pln
oczyszczanie pleców: 195pln
oczyszczanie pleców z mikronizowanymi algami: 230pln

Zabieg balansujący z mikronizowaną algą

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej lub w przypadku skóry toksycznej, zanieczyszczonej, w celu przygotowania do zabiegów aktywnych. Zabieg polecany jest osobom palącym papierosy.

cena zabiegu: 130 pln
cena zabiegu z oczyszczaniem: 220pln
cena zabiegu z oczyszczaniem, ampułką: 240 pln
cena zabiegu z oczyszczaniem, ampułką, masażem: 260pln

Aquarelle Thalgo

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

cena zabiegu 145 pln z masażem 175 pln

Zabieg AromaTHERAPY Treatment

Zabieg Hyaluronic Marine Treatment.Wygładzenie i wypełnienie zmarszczek.

cena zabiegu

Zabieg THALGODERMYL z ampułkami

Zabieg Silicum.Wypełnienie zmarszczek i efekt liftingu.

cena zabiegu

Zabieg Thalgo Purete Marine Ritual

Zabieg Thalgo Purete Marine Ritual – oczyszczająco-przeciwtrądzikowy rytuał. Zabieg przeznaczony do skóry tłustej, łojotokowej, trądzikowej. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory skóry, poprawia nawilżenie i kolor skóry.

cena zabiegu: 185 pln
cena zabiegu z masażem: 170pln

Zabieg Thalgo Absolute Hydration Ritual

Zabieg Thalgo Absolute Hydration Ritual – zabieg intensywnie nawilżający. Długotrwale nawilża, wygładza, usuwa oznaki zmęczenia, spłyca drobne zmarszczki i nadaje promienny wygląd.

cena zabiegu 185pln

Zabieg Thalgo Cold Cream Marine Ritual

Zabieg Thalgo Cold Cream Marine Ritual. Zabieg ma na celu nawilżenie, odżywienie, regenerację skóry oraz zabezpieczenie jej przed utratą lipidów i wody.

cena zabiegu 185 pln

Zabieg Thalgo Ocean Treatment for Men

Zabieg Thalgo Ocean Treatement For Men – energetyzująco-nawilżający zabieg dla mężczyzn. Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry mężczyzn po 30 roku życia. Nawilża głębokie warstwy naskórka a także uelastycznia i regeneruje skórę drażnioną podczas codziennego golenia.

cena zabiegu 185pln

Zabieg Thalgo Ibeauty Skin Purity Reviver

Zabieg Thalgo Ibeauty Hydration Corrector

Zabieg Thalgo Ibeauty Wrinkle Corrector

Zabieg Thalgo z kolagenem

Zabieg Thalgo modelujący z gipsem

Zabieg Thalgo głęboko nawilżający okolice oczu

Zabieg ma na celu stworzenie bariery ochronnej, chroni przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, nawilża, wygładza delikatną skórę wokół oczu.

cena: 130 pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.