Cennik ogólny zabiegów kosmetycznych

Pielęgnacja oczu

Oculus Snimi Index – oczy są zwierciadłem duszy. Swoistym stendhalowskim zwierciadłem przechadzającym się po gościńcu, widzącym wszystko, ale i widzianym. Piękną wizytówką, o którą warto zadbać, bo swoją oprawą dodają nam blasku. Pozwalają promienieć, dlatego proszę nam pozwolić – pomożemy im błyszczeć, zadbamy o piękny wygląd oraz stosowny makijaż. Ślub, impreza, sesja fotograficzna – dobierzemy makijaż odpowiedni dla Ciebie. W ofercie naszego gabinetu z Opola znajduje się np. regulacja, henna brwi i rzęs, czy makijaż próbny. Dbanie o oczy jest bardzo ważne, ponieważ wygląd ich okolic zdradza, w jakim stanie jesteśmy. Jeśli mamy za sobą nieprzespaną noc, to właśnie po nich można to poznać. Stosując odpowiednie zabiegi na oczy, można nadać im piękny, zdrowy wygląd. Dlatego nie zwlekaj, wybierz się do nas na hennę brwi i rzęs albo inny zabieg oczu.

Makijaż próbny – 120 pln
Makijaż – 150 pln
Laminacja rzęs  – 165 pln Laminacja brwi-110 pln Nowość!
Henna cała z regulacją  – 50pln
Henna brwi z regulacją – 35 pln
Henna rzęs z regulacją – 35 pln
Henna cała bez regulacji – 45 pln
Henna brwi bez regulacji – 30 pln
Henna rzęs bez regulacji – 30 pln
Regulacja – 20 pln
Regulacja woskiem – 20 pln

Depilacja

Należy do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. W ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów obejmujących depilację różnych części ciała. Z nami pozbędziesz się niechcianego owłosienia z twarzy, rąk, nóg, okolic bikini i pleców.

Depilacja wąsik – 15 pln
Depilacja cała twarz – 25-35 pln
Depilacja ręce do łokcia – 50 pln
Depilacja całe ręce – 60 pln
Depilacja pachy – 25-35 pln
Depilacja bikini – 35-65 pln
Depilacja nogi całość – 110 pln
Depilacja uda – 70-80pln
Depilacja łydki – 55pln
Depilacja łydki z kolanami – 60 pln
Depilacja łydki nad kolano – 65pln
Depilacja uda z bikini – 95-110 pln
Depilacja nogi całość z bikini – 130 pln
Depilacja plecy – 65-95 pln

Great Lashes

NOWOŚĆ-Laminacja brwi

 

 

Cena zabiegu: 110 pln W zestawie z laminacja rzęs:250 pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.