Cennik Zabiegi Rejuvi

Rejuvi zabieg łagodnego złuszczania kwasem mlekowym

Rejuvi Milk Peel wykorzystuje naturalny ekstrakt z siadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi Milk Peel zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych. Rezultaty to elastyczność skóry, kolor, gładkość skóry i redukcja zmarszczek. Jedna kuracja zawiera 3-4 zabiegi. Stosowana 1 x w tygodniu. Nie więcej niż 2 serie w ciągu roku.

CENA: 175 PLN

Rejuvi zabieg głębokiego złuszczania kwasem mlekowym

Rejuvi Deep Milk Peel złuszcza więcej warstw. W konsekwencji jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, przebarwienia pigmentacyjne. Nie jest odpowiedni dla skór cienkich i delikatnych. Nie zaleca się stosowania głębokiego peelingu więcej niż 2 razy do roku.

CENA: 260 PLN

Peeling Migdałowy

Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjaśnienia nieregularnych przebarwień powierzchownych oraz pozapalnych a ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa stanu skóry z trądzikiem pospolitym z obecnością zaskórników i krost zapalnych. Zaletą peelingu jest znikome ryzyko powstawania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok. Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego są: trądzik i blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie się skóry. Zabiegi mogą być wykonywane co 15-30 dni.

CENA: 130-150 PLN

Rejuvi Multilift

Wykorzystanie zalet połączenia kompleksu kwasów owocowych peelingu kwasu mlekowego. Efekty dają się porównać z zabiegiem chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu wykorzystuje się naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwas salicylowy, enzym papai i specjalny kontroler penetracji.

CENA: 195PLN

Mikrodermabrazja z użyciem kwasów AHA

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.