Zabiegi Ella Bache

Zabieg Pomidorowy

Laboratoria Ella Baché narodziły się z kobiecych marzeń. Powstały w 1936 roku za sprawą węgierskiej farmaceutki Elli Baché, która opracowała awangardową na owe czasy recepturę wyśmienitego kremu pomidorowego – Creme Tomate.

Zabieg pomidorowy-intensywnie rozświetlający
Zabieg dla skór na których widać oznaki zmęczenia, potrzebujących rozświetlenia i blasku. Doskonały na specjalne okazje i przed wielkim wyjściem (wykonać zabieg dzień wcześniej).

CENA: 185PLN

Zabieg Pomidorowy 2

Wykorzystując wnikliwe, szczegółowe obserwacje, Ella Baché opracowała oryginalny, profesjonalny produkt, którego celem było – bez fałszywych obietnic – utrzymanie i udoskonalanie naturalnych funkcji skóry. Stało się to na długo zanim zaczęto wykorzystywać w kosmetykach likopen i kwasy owocowe. Niebawem powstały Salony Piękności Ella Baché. Pierwszy z nich został otwarty w Paryżu i stał się niedoścignionym obserwatorium sposobu życia kobiet i potrzeb ich skóry.

Zabieg pomidorowy
Zabieg dla skór na których widać oznaki zmęczenia, potrzebujących rozświetlenia i blasku.

CENA:  PLN

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.