Pakiety Upominkowe

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy propozycje eleganckich prezentów na wybrane okazje. Proponujemy zakup zaproszeń na wybrane zabiegi, które można zrealizować przez 6 miesięcy od daty zakupu. Podaruj sobie i innym elegancki bon upominkowy. Jednocześnie przypominamy, że mogą Państwo wedle własnego uznania skomponować zaproszenie o dowolnej wartości na dowolnie wybrane zabiegi. Gwiazdka, Dzień Kobiet, Walentynki, Ślub, Studniówka – idealne prezenty na każdą okazję.

Zapraszamy zakłady pracy poszukujące prezentów dla swoich pracowników. Wystawiamy faktury vat. Rabaty przy większej ilości zamówień. więcej informacji pod numerem telefonu 793 210 629

Pakiet ślubny dla panny młodej

manicure +french-pediciure+french
komplet (henna)
zabieg nawilżający z algami

cena: pln

Pakiet ślubny dla pana młodego

manicure klasyczny
pedicure
zabieg z mikroinizowaną algą +kawitacja

cena: pln

Pakiet ślubny dla dwojga

makijaż dla panny młodej
uczesanie ślubne panny młodej
manicure japoński dla pana młodego

cena: pln

Pakiet dla nastolatka

manualne oczyszczanie twarzy
manicure klasyczny
stylizacja brwi

cena: pln

Pakiet dla przyjaciółki

uczesanie
komplet (henna)
manicure klasyczny

cena: pln

Pakiet dla przyszłej mamy

pedicure
komplet (henna)
ampułka +uczesanie

cena: pln

Pakiet upominkowy uniwersalny

masaż twarzy +nawilżające algi
komplet (hena)
ampułka +uczesanie

cena: pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.