Cennik zabiegi Reviderm

System Reviderm Skintelligence. Mikrodermabrazja Reviderm Skin Peeler New Generation działająca w połączeniu z preparatami dermokosmetycznymi wykorzystywanymi podczas profesjonalnych zabiegów oraz preparatami dermokosmetycznymi do pielęgnacji domowej.

4-KROTNY ZDOBYWCA NAGRODY BEAUTY FORUM AWARD! MIKRODERMABRAZJA ROKU WG PROFESJONALNEGO CZASOPISMA BEAUTY FORUM – JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH NA ŚWIECIE CZASOPISM KOSMETYCZNYCH

Mikrodermabrazja Reviderm Super Peel

Dzięki usunięciu wierzchnich warstw martwych komórek naszego naskórka, składniki preparatów lepiej się wchłaniają, a komórki zyskują energię i sygnał do samoregeneracji. Nasza skóra dzięki temu odzyskuje świeżość i blask, pory ulegają zmniejszeniu, a struktura skóry zdecydowanemu wygładzeniu.

Cena zabiegu 130 pln
Cena zabiegu z masażem 145 pln
Cena zabiegu z ampułką i masażem 160 pln
Cena zabiegu z ampułką,masażem i algami 185 pln

Reviderm Classic bez Mikrodermabrazji

Zabieg odżywiający zmęczoną, dojrzałą skórę. Skóra staje się delikatna, nabiera zdrowego wyglądu.

Cena zabiegu 145 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Cell Regeneration Hydrowarstwa

Zabieg mikrodermabrazji z hydrowarstwą służy do relaksowania i stymulacji skóry wrażliwej. Za pomocą mikrodermabrazji zrogowacenia skóry są kontrolowane i intensywnie usuwane. Komórki w skórze otrzymują przez to zastrzyk energii. Następująca po tym hydrowarstwa uzupełnia zawartość wilgotności w skórze. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Skóra staje się delikatna, gładka i zaróżowiona. Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu.

Cena zabiegu 220 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Wellness Lift

Zabieg rozluźniający łączący mikrodermabrazję wraz z masażem manualnym dostarczających skórze aktywnych substancji dotleniających. Funkcje skóry zostają pobudzone, a skóra odbudowuje swoją własną warstwę ochronną. Idealne dla chłodnych pór roku. Zabieg dla skóry suchej, wrażliwej, naczyniowej, wymagającej regeneracji.

Cena zabiegu 230 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Manager Treatment

Zabieg dla osób zapracowanych, które w krótkim czasie chcą osiągnąć jak najlepsze efekty. Gra naczyń krwionośnych w skórze płytkounaczynionej normalizuje się, a słaba tkanka łączna zostaje uelastyczniona. Zabieg mający na celu odtrucie,odblokowanie oraz usunięcie złogów. Wpływa mobilizująco na słabą tkankę łączną, liftinguje a także spłyca rozszerzone pory.

Cena zabiegu 240 pln

Zabieg Reviderm z kwasami PCA Peeling Classic

Składa się z kompleksu kwasów owocowych AHA, uwalniających skórę od zrogowaceń i działających rozjaśniająco-idealny przy zaburzeniach pigmentacyjnych. Poprzez idealne dobranie użytych składników peeling PCA jest bardzo dobrze tolerowany.

Cena zabiegu 130 pln

Reviderm Diament Peel-Mikrodermabrazja+PCA

Zabieg stosowany w celu usunięcia szczególnie mocno zrogowaciałej skóry. Poprzez połączenie mikrodermabrazji dermatologicznej i PCA Peeling skóra doświadcza zwiększonego bodżca energii i jest intensywnie stymulowana. Idealny zabieg dla skóry dojrzałej i zmęczonej, jak i problematycznej w celu intensywnego wyrównania jej funkcji.Bardzo dobre efekty uzyskujemy wykonując po 8 dniach od zabiegu mikrodermabrazję.

Cena zabiegu 165 pln

Mikrodermabrazja Reviderm Cell Power Lift (Zabieg Królowej)

Zabieg Królowej to intensywna aktywacja przemiany materii komórkowej, a zarazem wprowadzenie biologicznie czynnych substancji aktywnych. Zabieg przeznaczony dla skóry bardzo dojrzałej, zmęczonej i słabo dotlenionej (np: skóra palacza).

Cena zabiegu 320 pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.