Cennik Medycyna Estetyczna

toksyna botulinowa

Zabieg wygładzania zmarszczek poleca się osobom ze zmarszczkami mimicznymi, zwłaszcza górnych części twarzy i okolic czoła. Zabieg polega na wstrzyknięciu małej ilości preparatu precyzyjnie w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko:15 – 20 min. Toksyna botulinowa, blokująca przewodnictwo nerwowo mięśniowe, zaczyna działać po 2 3 dniach od zabiegu. Pełny efekt widoczny jest po 7 – 14 dniach, a efekt zabiegu utrzymuje się przez 3 – 6 miesięcy. Zależy to od indywidualnych cech organizmu.

preparat Azzalure firmy Galderma
Zmarszczki poprzeczne czoła 350 zł
Zmarszczki podłużne czoła lwia zmarszczka 350 zł
Unoszenie brwi 150 zl
Tzw. kurze łapki 350 zł
Zmarszczki wokół ust tzw. zmarszczki palacza 150 zł

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy –  jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka. Wraz z wiekiem jego ilość się zmniejsza prowadząc do rozwoju zmarszczek, pogłbienia bruzd (fałdy nosowo- wargowe) oraz utraty elastyczności skóry. W medycynie estetycznej uzyskiwany jest na drodze biosyntezy. W organizmie ulega biodegradacji. Bezpośrednio po wstrzyknięciu wypełniacza dochodzi do uniesienia i wygładzenia skóry w miejscu podania. Czas trwania zabiegu około 30 min. Zalecane znieczulenie miejscowe kremem Emla. Efekt wstrzyknięcia KH od 8-12 m-cy.

preparaty Restylane firmy Galderma
Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych 800 PLN
Uniesienie tzw. marionetek i kącików ust 700 PLN
Powiększenie, konturowanie ust 800 PLN
Tzw. dolina łez 700 PLN
Wolumetria twarzy 700 PLN 1 amp.

 

Soft Lifting-preparat Skinbooster Restylane
Twarz 600 pln 1 amp.
Twarz + szyja 1000 pln 2 amp.

osocze bogatopłytkowe - wampirzy lifting

Iniekcje koncentratem bogatopłytkowym – polegają na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnego koncentratu płytek krwi, w niewielkiej objętości, pobranego wcześniej i odwirowanego z krwi osocza. Wampirzy lifting jest bardzo skuteczną alternatywą dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu toksyny botulinowej lub nie chcą się poddawać operacji plastycznej. Wampirzy lifting przeznaczony jest dla osób bardzo wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, cierpiących na różnego rodzaju alergie. Preparat uzyskany z krwi pacjenta zawiera czynniki wzrostu stymulujące namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzające syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywujące mikrokrążenie, stymulujące syntezę DNA, pobudzające fibroblasty do produkcji kolagenu. W efekcie, po wampirzym liftingu twarzy następuje znaczące wygładzanie blizn (również trądzikowych), zanikają worki i cienie pod oczami, skórze przywracana jest młodość, witalność, gęstość i napięcie, następuje poprawa faktury oraz koloru skóry, przyśpiesza regeneracja, wygładzenie i gojenie się ran, poprawia się napięcie skóry powiek. Taki lifting twarzy nie niesie ze sobą ryzyka niebezpiecznych powikłań. Osocze bogatopłytkowe jest preparatem autologicznym i jako takie nie jest źródłem zakażenia wirusowego czy jakichkolwiek innych zakażeń. Nie istnieje ryzyko nietolerancji, alergii lub reakcji immunologicznych. Zabieg w naszym gabinecie w Opolu trwa około 1,5 h. Rekomendowana jest seria 3 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

twarz 500 pln
twarz+szyja 700 pln

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg, w którym wykorzystywany jest nieusieciowany kwas hialuronowy. Jest on umieszczany w skórze właściwej przy pomocy gęstych nakłuć. Dzięki stosowanym przez nas zabiegom można przywrócić skórze młody wygląd oraz wpłynąć na jej regenerację. Celem mezoterapii igłowej jest wzmocnienie skóry od wewnątrz. Wykorzystywany preparat stanowi mieszankę składników, które odpowiadają potrzebom konkretnego klienta. Jest to bezpieczny zabieg, przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów.

Xela Rederm, Electri Hyalual Institute
twarz – 600 PLN
okolice oczu – 350 PLN
Cytocare 532, Stretchcare BeautyMed
twarz – 400 PLN
Redensity I-teoxane S.A.
okolica oczu – 430 PLN

odmładzanie LASERem FRAKCYJNYm PALOMAR EMERGE

Zabiegi liftingujące na twarz z użyciem lasera EMERGE. Cena uzależniona jest od ilości impulsów.

np. okolica oczu 350 pln

Wszystkie ceny podawane w cenniku są wyrażone w złotych polskich (pln) i zawierają podatek od towarów i usług (VAT). Salon Urody Bleu Marine zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty Salonu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych, bądź wprowadzenia w nich zmian. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba zabiegów lub towarów, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zabiegów lub towarów objętych tą formą sprzedaży. Promocje w Salonie nie łączą się ze sobą.