Reviderm nagrodzony po raz kolejny

System Reviderm Skintelligence. Mikrodermabrazja Reviderm Skin Peeler New Generation nagrodzony został po raz kolejny.

4-KROTNY ZDOBYWCA NAGRODY BEAUTY FORUM AWARD! MIKRODERMABRAZJA ROKU WG PROFESJONALNEGO CZASOPISMA BEAUTY FORUM – JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH NA ŚWIECIE CZASOPISM KOSMETYCZNYCH.

Aktualny stan wiedzy w połączeniu z najnowszymi odkryciami z zakresu kosmetologii i dermatologii udowodniły skuteczność innowacyjnych koncepcji leczenia i pielęgnacji skóry. System Reviderm Skintelligence  inteligentnie łączy mikrodermabrazję aparatem REVIDERM SKIN PEELER NEW GENERATION z preparatami aktywnie oddziałującymi na komórki skóry oraz naśladującymi substancje budujące skórę w profesjonalnym zabiegu dermatologiczno – kosmetycznym. Mikrodermabrazja (mikropeeling kontrolowany) jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu (ścieraniu) warstwy rogowej za pomocą specjalnego urządzenia. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Jest ona stosowana z powodzeniem od połowy lat osiemdziesiątych. Na początku była zarezerwowana głównie dla dermatologów, zaś obecnie coraz częściej jest stosowana w instytutach kosmetycznych. W czasie kontrolowanej mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu). Kryształy są nanoszone na skórę (uderzają o jej powierzchnię) za pomocą specjalnego urządzenia (rączki), które jest przesuwane po skórze i w ten sposób usuwane są delikatnie górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są pochłaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku. Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji ponieważ zarówno zrogowacenie naskórka, które należy usunąć jak i intensywność zabiegu (głębokość peelingu) są oceniane i indywidualnie dobierane przez kosmetyczkę. Ta cecha sprawia, że jest to technika bardzo bezpieczna, która góruje nad innymi metodami peelingu.

ZASTOSOWANIE MIKRODERMABRAZJI Przed zabiegami z substancjami aktywnymi (w celu zwiększenia skuteczności) generalna regeneracja skóry, atrofia skóry (zanik włókien kolagenowych), mocne zrogowacenie skóry, zaburzenia pigmentacji, przebarwienia, uszkodzenia słoneczne spowodowane promieniowaniem UV, blizny potrądzikowe, rozstępy, cellulit, zanieczyszczenie skóry

NAUKOWO UDOWODNIONE DZIAŁANIE W raporcie „Guide to Controlled Microdermabrasion” opublikowanym przez dr Aroldo Canella, specjalistę chirurgii estetycznej w portalu dermatologicznym www.kosmetolog.info dokonano oceny tej metody zwalczania problemów skóry na tle tradycyjnej dermabrazji. Raport korzystnie ocenia metodę mikrodermabrazji ale stwierdza wyraźnie, że sukces zabiegów ściśle zależy od ich kompleksowego wykonania polegającego na połączeniu peelingu z pielęgnacją odpowiednio dobranymi preparatami kosmetycznymi: przed i po złuszczaniu. Samo złuszczanie naskórka aparatem do mikrodermabrazji nie ujawni wszystkich zalet tej metody, a może nawet przy nieodpowiedniej pielęgnacji prowadzić do pogorszenia wyglądu cery (np. jej przesuszenie). Na potrzeby raportu dokonano oceny skuteczności kilkunastu metod mikrodermabrazji oferowanych przez różnych producentów, rekomendując jako najskuteczniejsze dwa systemy: niemiecki REVIDERM i austriacki Diosapharm.

SKIN PEELER NEW GENERATION – MERCEDES WŚRÓD URZĄDZEŃ DO MIKRODERMABRAZJI Skin Peeler to zaawansowane technologicznie urządzenie, którego użycie do niedawna było zarezerwowane tylko przez dermatologów. Aparat wykorzystuje system Vacuum-Kompresor, podczas gdy kryształy złuszczające uderzaja o powierzchnię skóry, jest ona lekko zasysana, kosmetyczka nie stosuje nacisku na skórę, a jedynie przesuwa końcówkę aparatu po powierzchni skóry. Złuszczony naskórek, zanieczyszczenia i zużyte kryształki są natychmiast odsysane z powierzchni skóry i odprowadzane do osobnego pojemnika. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

PREPARATY PROFESJONALNE Ponieważ budowa skóry jest bardzo złożona pobudzenie jej regeneracji wymaga zastosowania wielu efektywnych substancji czynnych. Zastosowanie substancji czynnych w preparatach Reviderm opiera sie na zaawansowanych badaniach naukowych z dziedziny biologii skóry oraz medycyny. Dermokosmetyczne produkty Reviderm w połączeniu z zabiegiem mikrodermabrazji optymalnie wspierają proces odbudowy skóry. Czynnikiem decydującym o sukcesie poza skąłdnikami aktywnymi są zasady konstrukcji indywidualnych zabiegów. Reviderm oferuje zarówno ogólnie regeneracyjne zabiegi, jak i zabiegi specjalne, które nie tylko dbają o kondycję skóry, ale równiez odpowiedzią na jej szczególne problemy.

PIELĘGNACJA DOMOWA Niepowtarzalne działanie zabiegów Reviderm powinno być podtrzymywane poprzez konsekwentną pielęgnację domową. W tym celu Reviderm stworzył ekskluzywną serię intensywnie działających kosmetyków pielęgnujących skórę, bogatych w substancje aktywne zawierające m.in.: enzymy, kwasy AHA, kwas hialuronowy, OPC, cytokiny, glycoderm, tlen, ECM (kompleks macierzy komórkowej) oraz witaminy. W skład programu pielęgnacyjnego REVIDERM wchodzi ponad 30 produktów pielęgnacyjnych do skóry twarzy i całego ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *