Manicure Japoński i Parafina na Dłonie

Manicure japoński liczy sobie już 400 lat. Jego efektem są mocne,zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie.
Na czym polega?
Zabieg polega na wzmocnieniu,uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Idealny dla osób o łamliwych,kruchych i rozdwajających się paznokciach. Podczas zabiegu użyte zostają preparaty zawierające witaminy A i E, keratynę,pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wcieraniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia,a następnie zabezpieczenia jej poprzez wtarcie pudru,który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodni. Efekt: piękne, zdrowe, a przede wszystkim naturalne połyskujące paznokcie, które utrzymują się przez najbliższe tygodnie.

Zapraszamy na zabieg parafinowy na dłonie. Osoby które borykają się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach/stopach po zabiegu parafiny od razu zobaczą różnicę. Dłonie stają się miękkie i gładkie.

Parafina jest produktem destylacji ropy naftowej. Zawiera specjalne substancje o właściwościach natłuszczajacych. Chociaż sama w sobie nie nawilża, po aplikacji tworzy warstwę ochronną, która zamyka wilgoć w skórze. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają,krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne zawarte w preparatach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *